Головна > Про нас

Шанхай ДЕР нових матеріалів Co., ТОВбуло залучення на виготовлення, розробляє і продає матеріали для цифрового друку, оскільки він буде створений. Це професійний постачальник в сфері реклами, з ISO9001-2000 сертифікована.


DER володіє професійних лінії виробництва високоякісного ПВХ цифрового друку матеріалів. Лінії включають процес широкі прокатки, текстильні покриття, клей покриття а також односторонній бачення виробництва. Система управління якістю суворої і досконалої гарантує високу якість продукції DERFLEX і також досягає фаворита глобальних клієнтів.

about.jpg


DERFLEXє професійним виробником різних видів ламіновані ПВХ і покриттям тканини.

такі, як Еко хімічно цифрового друку полотно frontlit flex банер, підсвічуванням банер, банер blockout mesh банер, Self-клей вінілові вінілові один спосіб бачення, Цифровий друк полотно, струменеві текстилю, ПВХ caoted брезент і т. д...

05.jpg

06.jpg


Шанхай ДЕР нових матеріалів Co., ТОВ має виробництва області 60000 квадратних метра, зареєстрованих з 2,5 мільйонів доларів США. 3 календарів, 3 покриття машини і 5 ламінування машини, 25 провідними інженерами та 450 працівників зробити Наша фабрика конкурентоспроможною серед банер вінілові поставок.

z.jpg

x.jpg


DERFLEX має цілий ряд система контролю якості. В той же час ми співпрацюємо з східного Китаю університету науки і технології, яка є знаменитий університет в Китаї, побудувати полімерні вивчає лабораторії. Це тримає наших майбутніх перевагами технології і новий продукт вивчення.


R&D центр

З центрального тестування кімнаті першокласних ДЕР новий material.we має повне і atraitly тестування системи. Він оснащений різні випробування об'єктів за різними характеристиками продукції chenical волокна, ПВХ, згорнувшись materialand рекламних матеріалів і вдосконалення продукту тестування стандартами та вимогами. Володіє першокласних команда тестування персоналу з висока шкільної освіти і гарної якості технічної так що керованості продукт є guarabteed і продуктів, що виходили з фабрики є 100% до стандарту.

112.jpg

113.jpg


DERFLEX був в цифрових друкарській промисловості протягом більше 15 років, має клієнтів понад 100 країнах світу.

Ми після всіх наших замовлень, від Пі, виробництво, доставку та післяпродажне.

Всі замовлення з жорсткий контроль якості відповідно до вимог клієнтів...

c.jpg

v.jpg

01.jpg

02.jpg


Наша візія
Ми сподіваємося, щоб встановити тісну дружбу з нашими клієнтами і запропонувати підтримку в наших переваг, що ми зростаємо разом і об'єднані, щоб стати лідерство в області друку