ABS лист

АБС-аркуш - пластина з різьбленим матеріалом, основний матеріал з національним стандартом полімерного матеріалу з АБС, спеціально продуманий процес, пластиковий лист АБС широко використовуються в знаках, значках, іменних таблицях, рекламних світлодіодних щитах, рекламних щитах, подарункових модалах, рекламі, прикрасах, космічних посібниках. плита, плита, дошка для підлоги і так далі.

Відомості про продукт

Шанхай DER новий матеріал Co., ТОВ є професійним ABS, що вона є виробником і експортером в Китаї, Th пов'язана з проектуванням, розробкою та виробництвом листа ABS пластик.


1. Впровадження листів ABS

АБС-аркуш - це пластина з різьбленим матеріалом з матеріалом національного стандарту з полімерним матеріалом для АБС, спеціальні процедури для думки , пластикові пластини АБС широко використовуються в знаках, значках, табличках, рекламних висвітлювачів, рекламних щитах, подарункових модалах, рекламі, оформленні, просторі путівник, плита, дошка для підлоги і так далі.

ABS подвійні бічні кольорові аркуші основна обробка: механічне різання, гравірування, лазерне гравірування, гаряче тиснення, згинання тощо.


2. Перевага та характеристика пластин ABS3. Очищення листів ABS

1) товщина кольору ≤0,1мм, товщина металу ≤2мм

2) товщина готового виробу становить 1.mm, 1.5mm та 3mm (нестандартна ≤0.2mm).

3) Загальний розмір: 0.6 * 1.2m Макс. Розмір: 1.38 * 2.44м

4) customzied колір, розмір може бути accpeted.


ABS.jpg

ABS Board


abs2.jpg

ABS пластиковий лист


abs1.jpg

ABS ЛИСТ4. Застосування листів ABS

1) Листи ABS використовуються в основному в знаках, путівниках, легких ящиках, канбанах, медальних щитах, комерційній космічній системі індикації тощо.

2) пластмасова дошка АБС використовується в різних галузях промисловості, таких як будівництво оздоблювальних виробництв, рекламна виробнича індустрія, виставковий сервіс, виробництво будівельних моделей, знаки, виробництво логотипів, виробництво та впровадження системи наведення.


abs3 (2).jpg

ABS листовий постачальник


abs4.jpg

Аркуш борту ABS


abs6.jpg Лист ABS


abs3.jpg

Панель ABS


abs10.jpg

Борт ABS для знака


abs8.jpg

пластик ABS лист


abs for road sign.jpg

Пластина ABS


abs for company.jpg

ABS пластиковий листовий постачальник


abs9.jpg

ABS подвійний бічний кольоровий аркуш


5. Обслуговування листів дошки ABS

1) Більш ніж 15 років роботи на заводі.

2) серйозний КК на всю виробничу лінію

3) OEM може бути прийнятий.


DER є професійним виробником листів ABS , наші продукти просування. Якщо ви є дистриб'ютором пластмасового аркуша АБС або листа листів ABS, і якщо у вас є будь-які запитання або вимоги щодо пластикового аркуша ABS , будь ласка, зв'яжіться з нами вільно.

Розслідування