Сільське господарство покриття Брезент

Класифікація сільськогосподарських пластикові плівки з точки зору порід для класифікації сільськогосподарських мульча матеріалу, це можуть бути класифіковані від матеріалу, тип, функції і характеристики.

Відомості про продукт

Класифікаціясільськогосподарські поліетиленової плівки, сільське господарство супровідний матеріал брезентз точки зору видів

Для класифікації насільськогосподарські мульча матеріалу, це можуть бути класифіковані від матеріалу, тип, функції і характеристики.

1) відповідно до використання сировини класифікація: Скло, жорсткі пластикові пластини, м'яких пластикових листів, Комаха сіток, і т. д..

2). сировини, що використовується в сільськогосподарська плівка поділяються на три категорії: ПВХ, поліетилену, етилен вініл ацетат Сополимери органорозчинуючі, PO фільм, фтору фільм, полікарбонату, метил пропіонат тощо...

3) відповідно до використання продукту функції: можна розділити на сільськогосподарська плівка і сільськогосподарська плівка.

4) класифікувати особливості та характеристики сільськогосподарська плівка з кута освітлення і тепла збереження матеріалів, внутрішньої та зовнішньої облицювальний матеріал, прозорою і чорний два види поліетиленової плівки, теплоізоляційні фільм і тісно пов'язані з на виробництво старіння стійкі фільм, фільм розкладання і т. д..


  1. Сільське господарство пролити фільм

    Використання технології вирощування пластиковою кришкою була застосована до застосування цієї технології робить, а реалізований вирощування фруктів та овочів в холодну пору року, ключ до сприяють росту сільськогосподарських культур і давати.

  2. Мульти застосування фільм

    Фільм, на додаток до рису, бавовна, кукурудза, тютюн, квітка розсади і області охоплення, він використовується для повінь контроль мембранного вишикувалися для зрошення і води бак, значно покращуючи коефіцієнт використання води. Крім того, поліетиленова плівка широко використовується для вирощування грибів, зберігання кормів темно-д.

  3. Комаха фільм

    Це багатошаровий фільм зробив звичайні етилену і низької щільності етилен. Фільм відображає лише ультрафіолетові промені сонця в оточенні, і хоча видиме світло є. Через страх страху ультрафіолетового світла і не близько до фільму він може відтворювати ефект шкідників контролю. Профілактики та боротьби з сильним опором попелиць, червоний павуків та інших спеціальних ефективним;


супер ясно Брезент roll для сільського господарства
Рулонів плівки ПВХ
Брезент сільського господарства ПВХ
Сільське господарство пролити Брезент


Розслідування