Тентові тканини

Шанхай DER New Material Co., Ltd є професійним виробником для тентової тканини в Китаї, що спеціалізується на дослідженні, розробці та виробництві тканини Sunbrella. тент полотно являє собою водонепроникну тканину, зроблену для виготовлення тканинних маркізів, наприклад, тіньових тентів і зовнішніх тентів. Програми: ...

Відомості про продукт

Шанхай DER New Material Co., Ltd є професійним виробником для тентової тканини в Китаї, що спеціалізується на дослідженні, розробці та виробництві тканини Sunbrella .

тент полотно являє собою водонепроникну тканину, зроблену для виготовлення тканинних маркізів , наприклад, тіньових тентів і зовнішніх тентів .


awning fabrics manufacturer

тентові тканини


awning fabrics supplier

сонячна сонячна тканина


awning fabrics wholesale

тент полотно


Застосування:

awning canvas manufacturer

зовнішні тенти


awning canvas wholesale

тенісні тенти


sunbrella fabric wholesale

віконний відтінокDERFLEX - це професійний виробник тканин сонячних променів та торговець, що спеціалізується на дослідженні, розробці та виробництві тентових тканин . Наш офіс розташований у Шанхаї, завод у місті Хайнінг, з зручним транспортним доступом. Усі наші продукти відповідають міжнародним стандартам якості та високо оцінюються на різних ринках у всьому світі.

Якщо ви зацікавлені в будь-якому з наших тентових полотен, або хотіли б обговорити замовний замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми з нетерпінням чекаємо на формування успішних ділових відносин з новими клієнтами по всьому світу в найближчому майбутньому.

Розслідування