Цифрова сублімація друкованої тканини

Ткани цифрового сублімаційного друку є однією з цифрових друкарських тканин. Завдяки спеціальному фарбуванню, якісній, обробній обробці, може поглинатися, фіксована водою сублімація чорнила, і може бути перенесена з тканини стороні тканини на іншу сторону тканини, тонка тканина може досягти такого ж кольору з обох боків тканинний ефект. Принцип полягає в низькоенергетичній сублімації дисперсних барвників, зроблених у чорнило, шляхом сублімації сублімаційної цифрової друкарської машини, струменевого струменя в спеціальній обробці тканини сублімації поліестеру. кольорова друкарська тканина, стійкість до кольорів, ступінь стиску досягала 4,5 або більше, у порівнянні з традиційним способом через перенесення паперу, з кращим зображенням та більш гострим ефектом краю; захист навколишнього середовища, не потрібно використовувати переказний папір, заощаджуючи ресурси, зменшуючи вплив на навколишнє середовище; збільшити легкість роботи, щоб уникнути перенесення паперу внаслідок руху, складання, спотворення, викликаного помилкою.

Відомості про продукт

Ткани цифрового сублімаційного друку є однією з цифрових друкарських тканин . Завдяки спеціальному фарбуванню, якісній, обробній обробці, може поглинатися, фіксована водою сублімація чорнила, і може бути перенесена з тканини стороні тканини на іншу сторону тканини, тонка тканина може досягти такого ж кольору з обох боків тканинний ефект.

Принцип полягає в низькоенергетичній сублімації дисперсних барвників, зроблених у чорнило, шляхом сублімації сублімаційної цифрової друкарської машини, струменевого струменя в спеціальній обробці тканини сублімації поліестеру .

кольорова друкарська тканина , стійкість до кольорів, ступінь стиску досягала 4,5 або більше, у порівнянні з традиційним способом через перенесення паперу, з кращим зображенням та більш гострим ефектом краю; захист навколишнього середовища, не потрібно використовувати переказний папір, заощаджуючи ресурси, зменшуючи вплив на навколишнє середовище; збільшити легкість роботи, щоб уникнути перенесення паперу внаслідок руху, складання, спотворення, викликаного помилкою.


DERFLEX є професійним виробником і експортером тканин сублімації барвників у Китаї, що займається проектуванням, розробкою та виробництвом тканин сублімації


digital sublimation printing fabric manufacturer

тканини сублімації


Digital sublimation printing fabric supplier

сублімація полотно


Digital sublimation printing fabric wholesale

друковані рулони у великих форматах


Основні текстильні сублімації DERFLEX:

Номер частини специфікації MAX ширина
DA001 сублімація сітчаста тканина, 120гм, довжина рулону 100м 310см
DA002 Матеріал прапора 110гм, довжина рулону 100м 310см
DA008 сублімація прямий тканини для друку, 110гм, довжина рулону 100м 310см
DA007 Шматок тканина, чорна спинка, 350гм, довжина рулону 100м 290 см
DA009 двостороння друкована, 240гм, довжина рулону 100м 310см
DA-J305 текстиль з підсвічуванням, B1 FR. 195гсм, довжина рулону 100м 320см
DA-195 текстиль з підсвічуванням. 195гсм, довжина рулону 100м 310см

Основні програми:

I. розтягнутий полотно для спливаючих стендів

dye sublimation fabric whole sale

сублімація стретч тканини


dye sublimation fabric manufacturer

сублімація тканини для спливаючих


dye sublimation fabric supplier

сублімація текстилю


II. текстиль з підсвічуванням для легкої коробки

dye sub fabric manufacturer

текстиль з підсвічуванням


dye sub fabric supplier

фарба під тканини для легкої коробки


dye sub fabric wholesale

фарба під тканини


III. флаговий матеріал


flag material manufacturer

Сублімація текстилю для пляжного прапора


flag material supplier

субліфлаг матеріалу


digital sublimation printing flag material

Сублімація текстильного прапораDERFLEX, заснована в 2001 році , - це високотехнологічне підприємство з усією життєздатністю, потенціалом та комплексною силою. Компанія розташована в   Шанхай та район Чжецзян , унікальне місце з прекрасними пейзажами та подарунками природи.

На основі розвитку технології компанія взяла в групу Росії

досвідчені співробітники, які мають талановитий досвід у керівництві, маркетингу та навичках виробництва. У компанії велика увага приділяється базовому менеджменту, стабільній якості, постійному вдосконаленню передпродажних послуг, продажу та післяпродажному обслуговуванню та підвищенню ринкової конкурентоспроможності. наші продукти.

Основна продукція нашої компанії:   сублімація прямий друк тканина, ПВХ банер, самоклейкий вініл, ПВХ tapralin, поліефірний текстиль, бавовна полотно, струменеві носії тощо.

З моменту свого заснування компанія продовжує жити, переконавшись у тому, що "чесне продавання, найкраща якість, орієнтація на людей та переваги для клієнтів". "

Ми робимо все, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращі послуги та найкращі продукти. Ми обіцяємо, що, коли наші служби почнуться , ми будемо відповідальні до кінця.


Розслідування