Інженерно-відбивний вініл

Інженерно-відбивний вініл
Чат зараз
Відомості про продукт

Головне - визначити якість рефлекторної плівки: плівковий матеріал, коефіцієнт відображення коштовного яскравості перлини скляних кульок, буси, коефіцієнт смертності, однорідність кольору, погодні властивості, в'язкість клею тощо.

Продуктивність цієї серії відбивної плівки належить Департаменту транспорту Китайської Народної Республіки, видавши JT-T279-1995 стандартну четверту кварцовую відбивну плівку, що відображає плівку, що укладається в міцний. З початку 50-х років матеріал успішно використовується для виготовлення знаків дорожнього руху. В даний час в області малого руху транспортних засобів та низькошвидкісних автотранспортних засобів інженерна ступінь відбивної плівки все-таки має певне застосування.

Відбивна плівка інженерної міри підходить для загальних дорожніх знаків, тобто для звичайних, двох, трьох, четвертих дорожніх і тимчасового використання знаків. Взагалі ділиться на два типи чутливих до тиску та високочутливих. Використання такої ж технології друку чорнила може бути використана для створення різних моделей.

основне використання:

Знаки, знаки, попереджувальні знаки, попереджувальні знаки та знаки, що використовуються в загальній рекламі

Основні продукти DERFLEX:

DR3400: 5 років якість, самоклеющаяся база.

DR1600: 7 років якість, самоклеющаяся база.

DR1800: 10 років якість, самоклеющаяся база.


Розслідування