Головна > Застосування > прапор відображення реклами

Шанхай derflex є виробником широкоформатного цифрового друку pvc flex банер, ПВХ вініл і subliamiton безпосередньо тканинний матеріал в Китаї.

Рекламна реклама на прапорі є популярним проектом для всього світу з екологічним матеріалом і низькою вартістю. Більшість рекламних матеріалів, що відображаються на прапорі, будуть легкою поліефірною тканиною і сублімацією безпосередньо друкованого матеріалу. Обидва вони світлі і прозорі. Обидва ці матеріали можуть бути роздруковані з цифрою шириною 3,2 м.

Прапор відображення реклами можна розділити як національний прапор, прапор пляжу, прапор краплеподібного, прапор пір'я, 3 метри прапор ін'єкції води, 5 метрів прапор ін'єкції води, прапор рука, подвійний прапор банер, дисплей прапора X, загорнути прапор дисплей .

Прапор дисплейної реклами може бути використаний на нашомудоріжжі дороги, на нашомукритому пляжі, в готелі, на виставці і так далі.

Рекламний матеріал, що відображає прапор, може бути виготовлений відповідно до потреб клієнтів від 80gsm, 90gsm, 110gam, 120gam, 140gsm і так далі.