Головна > Застосування > один спосіб вінілового застосування

Односторонній вініл - це чорно-білий ПВХ, ламінований кріпленням клейового матеріалу і паперу для видалення хороших рекламних матеріалів. ефект від реклами.

Perforated vinyl manufacturer

Перфорований вініл


one-way vinyl manufacturer

односторонній вініл


printable perforated vinyl manufacturer

перфорований вініл для друку

Основне застосування перфорованого вінілу:

1. Автобусні будиночки, виставкові центри, телефонні будки, конференц-центри, скляні стіни.

2, автобус, таксі задні вікна, великий старший бізнес-автомобіль, метро, вантажний автомобіль кузову реклами.

3, ресторани швидкого харчування, мережа ресторанів, автозаправних станцій, універмагів, супермаркетів, банків, салонів, готелів, мотелів, невеликих роздрібних магазинів тощо;

Perforated vinyl supplier

Перфорований вініл для віконної графіки


one-way vinyl supplier

односторонній вініл для Windows графіки


printable perforated vinyl supplier

перфорований вініл для друку вікон

Perforated vinyl wholesale

Перфорований вініл для реклами


one-way vinyl wholesale

односторонній вініл для Windows графіки


printable perforated vinyl wholesale

перфорований вініл для друку вікон


У порівнянні з іншими рекламними матеріалами, переваги пасти з однопроходним транспортом в основному відображені в наступних пунктах:

1, якість пасти єдиного проходу є очевидна перевага дивитися з автомобіля не впливає на автомобіль персоналу (особливо водіїв) лінії зору. Єдина прозора паста хороша, її швидкість передачі може досягати від 5 до 5 (50% пропускання світла), а прозоре скло перед розміщенням ставки те ж саме, але ефект відрізняється, на посаді з одного боку через, можна побачити прекрасну картину рекламного зображення. Таким чином, не тільки прикрашають зовнішній вигляд міста, але й збільшують рекламний ефект.

2, переваги одиночного проникнення набагато дорожче, ніж сонячна плівка. Сонячна плівка стає дуже гарячою, крихкою і схильною до краю під сонцем. Звичайно, можна не тільки за допомогою ефекту затінення сонця після однієї сторони через невелику діафрагму, світло стало дуже м'яким, плюс це може бути частиною освітлення (більше десяти разів, сильної сонячної плівки) кожен, хто сидить у Автомобіль може відчути, ніж сонце опублікував єдиний через плівку погляд більше ясно та відчуваю більш прохолодний.