PC Board Sheet

PC SHEET, який також можна назвати полікарбонатними (ПК) порожнистими сонячними панелями та подвійною дужною дошкою. Сонячні панелі ПК виготовлені з високоякісної німецької сировини Bayer Markolon та сировини SABIC BASIN, використовуючи найсучасніше обладнання для спільного екструзії та виробничі технології.

Відомості про продукт

Шанхай DER New Material Co., Ltd є професійним виробником і експортером ПК в Китаї, що займається проектуванням, розробкою та виробництвом листового пластикового ПК .


1. Введення листа ПК

PC-лист, який також можна назвати полікарбонатними (ПК) порожнистими сонячними панелями та подвійною пустотілою дошкою. Сонячні панелі ПК виготовлені з високоякісної німецької сировини Bayer Markolon та сировини SABIC BASIN, використовуючи найсучасніше обладнання для спільного екструзії та виробничі технології.

PC Transprent лист з його гарним освітленням, ударною стійкістю, старінням, легкою вагою, фізичною стійкістю та іншими характеристиками стає одним із найбільш широко використовуваних в світі як інженерних пластмас, а також нові матеріали для декорування освітлення з високим рівнем захисту навколишнього середовища.


2. Ознайомлення з ПК на сонячній дошці

1) . Прозорість: хороша світлопропускна здатність. ПК сонячна пластина до 88% прозорості.

2). Усунення від побічних забруднень: поверхня анти-УФ-коэкструзированного шару може заблокувати сонце через ультрафіолетовий світло, так що пластину не легко старіти жовтим, а також гарною погодною стійкістю.

3). Звукоізоляція: з гарною звукоізоляцією продуктивність, здатна ефективно зменшити шум, є кращим матеріалом для звукового бар'єру шосе.

4). Ударне опір: міцність пластикової ударної пластини дорівнює тій же товщині звичайного скла в 250-300 разів, акрилової плитою в 30 разів, у 2-кратному ступені загартованого скла, репутацією "нерозбитого скла" є виготовлення куленепробивного скла високоякісних матеріалів.

5). Вогнезахисний матеріал: GB GB2424-2006 випробування - це вогнезахисний рівень B1, спалювання не спричинить утворення токсичних газів, від вогневого гасіння, не сприятиме поширенню вогню.

6). Температурна стійкість: при мінус 40 градусів за Цельсієм до 120 градусів за Цельсієм не буде деформаційних, механічних та механічних властивостей значних змін у якості погіршення;

7). Легка вага: легка вага, щільність пластини витривалості становить лише половину загального скла, що дозволяє економити транспортування, вилучення, встановлення та підтримку вартості каркасу, а тарілка може бути холодною, надаючи архітекторам більш широкий дизайн.

8). Може бути гарячим згином.


3. Специфікація аркуша панелі ПК

Вплив сили 2.1 ~ 2.3J / M

Світлопропускання 40 ~ 82%

Питома вага 1,2 Г / см³

Коефіцієнт теплового розширення 0,065мм / м ℃
Сервісна температура від -40 ℃ ~ + 120 ℃
Теплопровідність 3.0 ~ 3.9w / ㎡ ℃
Міцність на розрив ≥60 Н / мм
Сила гнучкості 100n / м ²
Модуль пружності 2400 Мпа
Стискаючий стрес при розриві ≥65 Мпа
Подовження при розриві> 100%

Загальна товщина: 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм


pc2.jpg

Лист для ПК


pc3.jpg

ПК сонячні панелі


pc4.jpg

Пластиковий лист ПК


4. Застосування ПК пластикового листа


Дошки для сонячних променів ПК широко використовуються у проектах освітлення на вулиці, таких як: спортивні майданчики, станції, аеропорти, торгові центри, будівельні проекти освітлення; коридор, парадний дах, притулок, тент, парковка, сільськогосподарські теплиці, екологічні ресторани; Рекламні ліхтарики, шумові бар'єри на дорогах, внутрішні та зовнішні декорації та інші поля.

pc 1.jpg

Постачальник ПК листів


pc5.jpg

Панель PC board


pc9.jpg

ПК трансформаторний аркуш


pc7.jpg

шт лист


pc for bridge.jpg

ПК пластмасова дошка


pc for window.jpg

PC board


pc sun board for bikes.jpg

Постачальник листів для ПК


pc8.jpg

ПК прозорий лист


pc6.jpg

ПК сонячна дошка


DER є професійним виробником листів для ПК , наші продукти пропагуються. Якщо ви є дистриб'ютором листів PC board або PC plastic sheet , і якщо у вас є які-небудь питання або вимоги pc sun board, будь ласка, зв'яжіться з нами вільно.

Розслідування