PP гофрований лист

Шанхай DER New Material Co., Ltd є професійним виробником і експортером порожніх плівок ПП в Китаї, що займається проектуванням, розробкою та виробництвом гофрокартону з ПП. Впровадження порожнистого аркушів з ПП. Плити з порожнистих пластин є свого роду легкими вагами ( порожниста структура), ...

Відомості про продукт

Шанхай DER Новий Матеріал ТОВ є професійним порошковим ПП виробником і експортером в Китаї, що займається проектуванням, розробкою та виробництвом PP гофрованого листа  1. Введення порожнистого аркуша ПП

Порожні пластикові пластини є свого роду легкими вагами (порожниста структура), нетоксичними, безбарвними, водонепроникними, захищеними від ударів, антивіковими, корозійно стійкими та переробленими матеріалами з різними кольорами та красивим друком. Пластикові порожнисті аркуші в основному включають в себе порожнисті сіткові листи, електропровідні порожнисті пластини та антистатичні порожнисті аркуші, які широко застосовуються для підтримки експорту овочевої тари, харчових продуктів, пестицидів, легкої промисловості, металовиробів, будівельної кераміки, інструментів та виробів побутового призначення, а також Внутрішня та зовнішня рекламна прикраса, великі виставки, товарооборотні матеріали, футляри для скляних пляшок, автокрісла та інші галузі. PP посудина також називається: PP гофрований лист , гофрована пластмасова дошка , рр порожнистий лист , поліпропіленовий лист , coroplast , correx пластиковий порожнистий аркуш , corflute лист , cartonplast , pp аркуш


2. Основні характеристики PP гофрованого листа

1) Ливарна вага та легко обробляється.

2) міцний і жорсткий.

3 Рециркулюється та миється.

4) Нетоксична та хімічна стійкість.

5) Вологостійкість та термостійкість.

6) стійкість до старіння та висока міцність на розтягування.

7) Легко чистити та підтримувати.


3. Специфікація поліпропіленового листа

Розмір: 1220 * 2440 мм, 2050 * 3050м інших розмірів можна налаштувати;

Вага: 200-4000г / м2;

Товщина: 2-12мм;

Колір: чіткий, білий, чорний, зелений, жовтий, синій тощо.


PP hollow board manufacturer

PP порожня дошка


Buy PP corrugated sheet

PP гофрований лист


Correx plastic hollow sheet factroy

Коррекс пластиковий порожнистий лист


4. Застосування корексу пластикового порожнистого аркуша

1) Упаковка: коробка для перенесення, поштова скринька, стійка до дисплея, перегородка, подарункова упаковка, пакування харчових продуктів, коробка обігу, слойна шафа для розробки упаковки для пляшок та інше.

2) Реклама: покажчик дошки, знак двору, табличка з попередженнями, графіка, дорожні знаки, демонстраційна стійка та дисплеї продажу торгових точок, дошка для підписів, бортовий екран, рекламний щит, дошка для обережності, підставка для фоторамки, цифровий друк та трафаретний друк.

3) Прикраса: перегородки, обшивка стін, внутрішня та зовнішня обробка, вітражі та підвісні стелі, підлогове покриття, парниковий дах.

4) Канцтовари та арт-дизайн: він має різнобарвний колір, придатний для художнього дизайну та різноманітної коробки візерунків або тонкої подарункової упаковки.


PP hollow sheet supplier

PP порожній лист


PP corrugated board seller

PP гофрована дошка


u=3622332742,3005968646&fm=26&gp=0.jpg

Поліпропіленовий лист


5. Сервіс листового кріплення

1) Професійна команда з досвідом роботи більше 15 років;

2) сувора система контролю якості, щоб зробити продукти консистенції;

3) Будь-які питання або запит будуть відповідати протягом 8 годин;

4) Будь-яка якісна проблема полягає у відшкодуванні через 3 робочих дні ;

5 ) Після того як ви знайдете дефектні вироби, ми будемо замінювати нові продукти якісною своєчасністю.DER - це професійна подушка PP виробник , наша продукція пропагується. Якщо ви є дистриб'ютором PP гофрованого листа або Correx пластикового порожнистого аркуша , і якщо у вас є які-небудь питання або вимоги до листів corflute , будь ласка, зв'яжіться з нами вільно.
Розслідування