PP Hollow

Пластикові ПП Холоднокатані Особливості застосування 1. Упаковка: жорсткість і порожнисті листи можуть бути легко згинати і вирізати, він може бути розроблений як всі види коробки для транспортування, поштова скринька, дисплейна стійка, перегородка, подарункові коробки, пакування харчових продуктів тощо. 2. Реклама : знак дошки, вітрина, спливаючі вікна ...

Відомості про продукт


Порошковий лист з ПВХ


Розмір

1000x2000 мм, 1220x2440 мм

Сирі Марреріал

с

Тип

У приміщенні та на відкритому повітрі (анти-УФ)

Товщина

3/4 / 5мм

Колір

синій, білий, різнокольоровий, як вам подобається

Особливості


Міцність на розрив

≥ 28 МПа

Віка температура розм'якшення

≥ 140 ° C

Ущільнювальна міцність іззоту ізоду

≥ 6 МПа

Тепломірні зміни

Поперечний ± 3% вертикальний ± 3%

Застосування
1. Упаковка: жорсткість і порожнистість. Лист може бути легко згинати та розрізати, він може бути спроектований як всі види коробки для транспортування, поштова скринька, дисплейна стійка, перегородка, подарункові коробки, упаковка харчових продуктів тощо.
2. Реклама: знак-дошка, вітрина-дисплей, спливаючі дисплеї, виставкові дошки, підкладка для фоторамки, цифровий друк та екран-друк.
3. Оздоблення: перегородки, обшивка стін, внутрішня або зовнішня обробка, канали для кондиціонування повітря, вікна та підвісні стелі.
4. Канцелярські та художні вироби: Гофрований лист з поліпропілену має багатокольоровий колір, придатний для художнього дизайну та різних візерункових коробок або делікатної подарункової упаковки.

Розслідування