Матеріал PP балонного згортання

PP rollup banner: синтетичний папір PP широко використовується у валиковому банері. Синтетичний папір PP відрізняється від популярної натуральної паперу, воно має перевагу: водовідштовхувальне, пилонепроникне, зносостійке, зносостійке. У той час як він має перевагу вдалою продуктивністю друку, яку можна друкувати звичайними чорнилами. Це ...

Відомості про продукт

PP rollup banner: синтетичний папір PP широко використовується в рулонному банері

Синтетичний папір PP відрізняється від популярної натуральної паперу, вона має перевагу у вигляді водонепроникного, пилонепроникного, стійкого до зносу, надійного зносу. У той час як він має перевагу вдалою продуктивністю друку, яку можна друкувати звичайними чорнилами. Він може бути широко використаний для рельєфного друку, офсетного друку, ротогравіровочного друку, трафаретного друку, а також під час штампування золотом, висікання, свердління та складання тощо.

Застосування:
візитна картка, самоклеювана стрічка, плакат, фотопапір, лампа будинок, стінна графіка, каталог продукції, обкладинка книги, карта, самоклеювана етикетка, мітка, мітка з наклейкою, баннерна реклама, мітка з замком, внутрішня плівка висувна сумочка, багажна накладна авіаквитка, ярлик для одягу, сумки для логотипів, матеріал для з'єднувального матеріалу, вихідний папір, папір для струменевого покриття, паперовий папір, квітковий пакувальний папір, електронний папір для виготовлення матеріалу, пакувальний прокладки для контейнера.

Продукти DERFLEX:

DPP180S: папір з ПП 180м

DPP08eco: папір з ПП 180мм, висока щільність, без керлінгу

DPP-290: паперовий папір 290гсм


Розслідування