вініловий банер (ПВХ банери)

Вінілові банери, також називаються баннерами ПВХ, передніми лініями, підсвічуванням тощо, після друку вінілових банерів широко використовуються для зовнішньої реклами. Відкритий вініл-баннер складається з ПВХ + поліестерової тканини + ПВХ.

Відомості про продукт

Вінілові банери, також називаються баннерами ПВХ, передніми лініями, підсвічуванням тощо, після друку вінілових банерів широко використовуються для зовнішньої реклами.


Застосування продукту

Вінілові банери широко використовуються для вінілових зовнішніх банерів, підсвічування вінілового баннера, світлової коробки та ін ... сітчастий вініловий значок використовується, особливо в морському місті, де є вітряна площа.


Перевага продукту

Відкритий вініл-баннер складається з ПВХ + поліестерової тканини + ПВХ. 13 унцій вінілових банерних матеріалів - це найпопулярніші відкриті вінілові банери.

Матеріал вірного банера DERFLEX є більш конкурентоспроможним серед виробників вінілових банерів у Китаї:


1. Дешевий вініл-баннер: кращий контроль за виробничими витратами, робить більш конкурентоспроможну ціну.

2. Повна виробнича лінія для вінілових плівок ПВХ: з календарями, машинами для ламінування на заводі, ми виготовляємо власну ПВХ плівку, робимо остаточне ламінування або покриття. Це дозволить знизити вартість в оптових вінілові банери.

3. Послідовне забезпечення якості: Для кожної продукції DERLFEX зберігатиме щонайменше 5 метрів з виробництва протягом 2 років. Якщо є якась скарга, ми легко виявимо цю проблему.

4. Кращий контроль у кожній деталі: немає тканини виходить з ПВХ, навіть край 100% гладкий; Немає пропускної нитки в поліестеровій тканині; повний розмір в довжині рулону, грам; тощо ...

5. DERFLEX приймає будь-які нові пропозиції, щоб зробити продукти більш придатними для цільового ринку.


категорія продукту

- ПВХ фронтальний банер

ПВХ фронтальний банер використовується для створення передньої світлової коробки джерела світла; швидкість передачі, як правило, становить 5-10%. Фронтліт банер широко використовується для великого вінілового друку на відкритому повітрі, такі як будівництво рекламних щитів, високошвидкісних придорожніх лайт-боксу та світловий ящик Optimtus. Дізнайтеся більше >>

ПВХ фронтальний банер
13 балів
Передній банер 500D

Передній панель ПВХ для рекламного щита
передні для подій
ПВХ банер для внутрішнього оформлення

- ПВХ підсвічуванням банер

B akklit баннер використовується для створення світлової коробки заднього джерела світла; швидкість передачі, як правило, становить 2-5-3 0% . Підсвічування з ПВХ - це менший розмір, який використовується для знаків дорожнього руху, легкої коробки та рекламних щитів у приміщенні. G enerally менш 100 кв.м. Дізнайтеся більше >>

підсвітка 500D
покритий підсвічуванням
підсвічуванням 18 унційпідсвічуванням банер для Outdoor lightbox
ПВХ підсвічування для дорожньої реклами
вокзальна внутрішня реклама

- ПВХ сітчастий банер

Вінілові сітчасті банери виготовляються для району Тайфун. щільно розподілена сітка дозволить вітрові пройти через прапор, що знизив тиск полюса. Таким чином, друк вінілового банера може бути більш тривалим на відкритому повітрі. Mesh банер використовується для супер великих рекламних вінілових банерів та архітектурної реклами. Дізнайтеся більше >>

ПВХ сітчастий банер із вкладишем
ПВХ кольоровий сітчастий банер
ПВХ сітчастий банер для екологічного друку


ПВХ сітчастий банер для ігрового парку
друкований поліетиленовий сітчастий банер
готовий з ПВХ сіткою банерний крен

- ПВХ блокування банера

1. Чорно-білий банер також використовується як передні вінілові банери з ПВХ. З чорною плівкою в задній частині, світлопропускання менше 5%. У найбільш яскравій області чорна спина робить зображення більш видимим.

2. Двостороння друкована ПВХ банер складається з 4 шарів: біла ПВХ плівка + чорна ПВХ плівка + поліестерова тканина пряжа + біла ПВХ плівка. Версія для друку Детальніше >>

чорний банер 15oz
ПВХ блокування банера подвійна сторона для друку
ПВХ блокування банером 18oz

банер блокування для згортання
ПВХ блокування банер, полюс банер
ПВХ блокування банером для зовнішньої реклами

Наше зобов'язання

1. Безкоштовні зразки: зразки будуть готові до збирання протягом 3 днів після підтвердження;

2. Швидка відповідь: будь-які питання будуть відповідати протягом 24 годин;

3. Гарантія якості : будь-які рулони, відмінні від підтверджених зразків, будуть покриті DERFLEX;


Про DERFLEX

Shanghai DER New Material Co., Ltd має виробничу площу 60 000 квадратних метрів, зареєстрована в 2,5 млн. Доларів США. 3 календарі, 3 машини для нанесення покриття та 5 ламінування машин, 25 старших інженерів і 450 співробітників роблять наш завод більш конкурентоспроможним серед банерних вінілових матеріалів.

Фабрика DERFLEX
Лабораторія DERFLEX
Виробнича лінія DERFLEX

DERFLEX має цілу серію системи контролю якості. У той же час ми співпрацюємо з науково-технічним університетом Східного Китаю, який є відомим університетом у Китаї, для створення полімерної лабораторії. Це утримує нашу майбутню перевагу від технологій та вивчення нового продукту.

Шанхайська виставка APPP
Цінні клієнти DERFLEX

Цінні клієнти DERFLEX


Компанія DERFLEX працює в цифровій печатці більше 15 років, має клієнтів у більш ніж 100 країнах світу.

Ми дотримуємося всіх наших замовлень від ПІ, виробництва, доставки та післяпродажного продажу.

Всі замовлення з суворим контролем якості відповідають вимогам клієнтів ..

20 фут контейнер
ПВХ банер тверда пакувальна трубка
спеціальний логотип та етикеткаРозслідування