Тканина настінна з поліестеру

Текстильний одяг - це одна з виробів DERFLEX, виготовлена ​​для нашого замовника, текстиль може бути використана як шпалери. Характеристики безшовного покриття на стіні 1. Текстиль з тканини з натурального полотна - це продукт модернізації шпалер. це може бути друкованим малюнкам барвистим і яскравим. Він виготовлений з поліестеру ...

Відомості про продукт

Текстильний одяг - це одна з виробів DERFLEX, виготовлена ​​для нашого замовника, текстиль може бути використана як шпалери.

Характеристика безшовного настінного покриття

1. Текстиль для полотна тканини - це оновлення шпалер. це може бути друкованим малюнкам барвистим і яскравим. Він виготовлений з поліефірного текстилю, більш цінного, ніж шпалери. Після спеціальної обробки текстура більш природна і більш м'яка.

2. Екологічні характеристики. вогнетривкий, анти-цвіллю, антимолот, також дуже стійкий до скрабу, а вологостійкий, дихаючий сильний шпалери, може краще регулювати внутрішній клімат.

Тканина 3. тканина тканина сама гнучка, не токсична, не пахне. підходить для мощення, а також вітальня з літніми та дітьми

4. Легко встановити чистий і замінити.

Основний продукт DERFLEX:

DX3260: 300D * 300D, 260gsm. Макс ширина 7750 пікс.


Розслідування